10 популярних питань про прискорення сайту

Липень 11, 2020 | Блог | Прискорення сайту

Зіткнувшись з повільною завантаженням сторінок, власник або адміністратор сайту неминуче задається питаннями: наскільки це критично, в чому полягає проблема і як прискорити роботу ресурсу? Ми зібрали самі часто задаються про прискорення і супроводили їх простими відповідями.

Над прискоренням сайтів б'ються кращі програмісти, аналітики, SEO-фахівці. Незважаючи на розвиток технологій, проблема повільного завантаження сторінок залишається актуальною. Веб-ресурси утяжеляются новими функціоналом, дизайном, контентом. А користувачі вимагають реактивного швидкодії.

Власнику сайту буває нелегко розібратися в питаннях прискорення. Тому ми зібрали самі часто задаються з них і постаралися відповісти простими словами.

ТОП-10 питань про прискорення сайту

Фахівцям веб-студії часто ставлять одні і ті ж питання про прискорення Тепер відповіді на головні з них можна знайти тут.

Інформація в статті носить загальний характер. Щоб отримати рекомендації по своєму сайту, запросите індивідуальний аудит.

Навіщо прискорювати сайт?

В першу чергу - для людей. Їм має бути зручно користуватися сайтом. А для цього необхідно, щоб всі сторінки відкривалися швидко, без затримок. Чим нижче швидкість, тим більше відмов. Чим вище - тим краще конверсія. А якщо користувачі задоволені, то і пошукові машини частіше показують сайт на перших сторінках видачі. Так відбувається зростання трафіку і продажів.

Якою має бути швидкість сайту?

Добре, якщо сторінки завантажуються не більше 2-3 секунд. Але у кожного сайту - свій оптимальний показник швидкості. Ваші користувачі хочуть скористатися функціоналом, отримати інформацію, насолодитися неповторним дизайном, в кінці кінців. Тому важливо дотримуватися балансу між швидкодією і змістом.10 популярних питань про прискорення сайту

Прискорення - найголовніше в роботі над сайтом?

Це значуща, але не єдина складова. Ресурс повинен бути релевантними запитами користувачів і вирішувати їх завдання. Крім того, прискорення - всього лише один з видів робіт над юзабіліті (зручність сайту для людей).

Чи є «чарівна кнопка» прискорення сайту?

Такий кнопки немає і бути не може. Жоден сервіс, жодна система управління, жоден хостинг не гарантують стрімкого прискорення сайту. Домогтися цього можна тільки комплексним аналізом усіх факторів, що впливають на швидкодію, і проведенням технічних робіт.

Як прискорити сайт?

Найголовніше питання, на яке немає однозначної відповіді. Готового рішення не існує, тому що причини повільної роботи сайту бувають найрізноманітнішими. Спершу потрібно встановити проблему, а потім її усунути. Вона може полягати в роботі хостингу, важких контенті або коді ...

Вся справа в хостингу або в тяжкому контенті?

Проблема дійсно може полягати в хостингу або у важких зображеннях. Але це лише верхівка айсберга. Основна частина робіт по прискоренню найчастіше спрямована на виправлення «кривого» коду. Ця складність невидима для рядового спостерігача, але зрозуміла профільним фахівцям.

Турбо-сторінки - вихід?

Для більшості комерційних сайтів - однозначно ні. Прискорені мобільні сторінки Яндекса і Google гарні для новинних ресурсів, але практично марні для вашого бізнесу. Детальніше про це розповідаємо тут: «Турбо і AMP - або прискорення сайту?» .

Прискорення дозволить вийти в ТОП?

Не обов'язково. Пошукові алгоритми оцінюють не швидкість завантаження сайту безпосередньо, а скоріше, то, як на нього реагують користувачі. Якщо прискорити «порожню» або нерелевантні сторінку - користі для SEO не буде. Тому слід розвивати сайт комплексно.

Як перевіряти прискорення?

Для перевірки швидкодії сайту можна використовувати системи аналітики: Яндекс.Метрика і Google Analytics. Вони показують ту реальну швидкість, з якою сторінки завантажуються на пристроях користувачів. Для тестування різних показників швидкодії існують професійні інструменти. Але не слід довіряти якомусь одному сервісу.

Кому довірити прискорення?

Роботи по прискоренню сайту слід довіряти веб-розробникам, що спеціалізуються в даному питанні. Ваші штатні програмісти можуть просто в ньому не розбиратися. А замовляти послуги фрілансерів ризиковано.

Задайте своє питання

Ми постаралися висвітлити основні питання, що стосуються прискорення сайту. Якщо ви не знайшли тут Вас - питайте безпосередньо у фахівців SEOFox. Або замовте безкоштовний аудит сайту, щоб зрозуміти, як швидко він працює і що з цим можна зробити.

Хочете прискорити сайт?

Залиште заявку і отримаєте аудит і індивідуальну комерційну пропозицію щодо прискорення вашого сайту БЕЗКОШТОВНО.

Залишити коментар

Currently there are no comments, so be the first!

Це може бути важливо

Є злочини гірші, ніж порушувати правила пошукових систем. Наприклад - не читати їх.