15 причин використовувати відео для просування товарів і послуг

Квітень 4, 2021 | Блог | Поради клієнтам

За відеоконтентом - майбутнє. Це ефективний спосіб просування товарів і послуг, а також потужне джерело трафіку на сайт. Використовуйте всі переваги відео-формату, щоб розширити аудиторію, підвищити її довіру і підняти продажі.

2/3 людей з більшою ймовірністю замовлять продукт, якщо подивляться ролик про нього. 9 осіб з 10 заявляють, що відео допомогло їм прийняти рішення про покупку. Можна не вірити даним Hubspot. Але не можна заперечувати очевидне: майбутнє - за відеоконтентом.

Кожну хвилину на YouTube завантажується приблизно 100 годин відеороликів, ця платформа стала другою за величиною пошуковою системою в світі. Відео-контент користується успіхом у Facebook, TikTok, Instagram. Самі великі перспективи - у майданчика мобільних відео Tik Tok.

За даними Hubspot, 80% трафіку в 2020 році вступає з відео.

Відео - більше, ніж розвага

Основна маса роликів в інтернеті - це розважальний контент. Що не заважає використовувати відео в інформаційних і комерційних цілях. Рухоме зображення дозволяє наочно продемонструвати товар, уявити послугу, показати процес зсередини і розкрити зміст продукту.

Великі інтернет-магазини давно взяли відеоконтент на озброєння.

Тепер всі значущі товари супроводжуються демонстраційним роликом.

Відео відмінно доповнює текстовий опис і фото. Підприємці використовують оглядові, новинні, рекламні ролики. Їх вбудовують в сторінки сайтів і поширюють в соцмережах. Багато такі відео набувають вірусний характер, залучаючи трафік і підганяючи продажу.

Чому відео так ефективно?

80-85% людей - візуали. Більшість сприймають інформацію переважно через зір. Тому, щоб донести інформацію або переконати - найефективніше використовувати візуалізацію.

У багатьох випадках відео інформативніше і переконливіше текстового опису - особливо якщо потрібно розповісти про зовнішні достоїнства або про процес роботи.

Один ролик набагато краще двох десятків професійних фотографій міксера - коли потрібно показати, як швидко, легко і безшумно він збиває тісто.

15 причин використовувати відеоконтент

Переваги відеоконтенту обов'язково варто використовувати для просування товарів і послуг, особистого піару і реклами бізнесу.

15 причин використовувати відео:

1. Динамічні зображення ефективніше фото і, тим більше, тексту

Ролики відмінно привертають увагу, краще доносять інформацію, переконують і продають. Використання відеоконтенту підвищує конверсію.

2. Універсальність

Ролики розважають, інформують, підштовхують до купівлі. Можна знімати огляди товарів, рекламувати послуги, розповідати про компанії, показувати внутрішній устрій або влаштовувати конкурси.

3. Широкі можливості «розшарювання»

Відеоконтент легко поширювати. Можна публікувати його на сайті і в соціальних мережах, використовувати в рекламі.

4. Ролики частіше діляться

Ролик запросто може стати вірусним. Користувачі активно діляться цікавим і корисним відеоконтентом.

5. Відео - в тренді

Записувати і публікувати відеоконтент - значить, відповідати очікуванням аудиторії. А інтернет-майданчики прагнуть створити найкращі можливості для публікації і демонстрації роликів.

6. Динамічне зображення «втягує»

Погодьтеся, відео «затягує». Перегляд не вимагає від користувача зусиль, тому він охоче залучається до процесу поглинання контенту.

7. Формування довіри

Люди краще вірять тому, що бачать. Можна багато розповідати про щось, приводячи найвагоміші аргументи. Але краще показати і, тим самим, викликати прихильність до себе.

8. Збільшення трафіку

За рахунок публікації і поширення відео вдається підвищити трафік. Збільшується відвідуваність інтернет-ресурсів - зростають продажі.

9. Переваги для SEO-просування

Оскільки користувач дивиться ролик, він довше знаходиться на сайті. Це час впливає на позиції в пошуку.

10. Відбудова від конкурентів

Можна, як все, написати про «сучасному обладнанні» і «високій якості». А краще показати компанію зсередини і наочно продемонструвати переваги.

11. Інтерактив

Використовуйте відеоконтент для зворотного зв’язку, спілкування з аудиторією, публікації відгуків і роботи з запереченнями.

12. Експертність

Знімаючи ролики і беручи участь в них, ви позиціонуєте себе як експерта. Неважливо, що текст заздалегідь написаний - має значення переконлива подача.

13. Зниження відмов і повернення

За допомогою відео легше зацікавити відвідувача і переконати залишитися на сайті. А добре інформована людина виважено підходить до покупки, що мінімізує відсоток повернення товарів.

14. Підвищення конверсії

Доведено економічний ефект використання відео. Наприклад, розміщення оглядів товарів підвищує конверсію в два рази.

15. Економія на рекламі

Відеоролики можна використовувати як рекламний інструмент. Залучення клієнтів через контент обходиться як мінімум удвічі дешевше традиційної реклами. А зняте один раз відео «працює» роками.

Варіанти використання відео

Безумовно, не всякий ролик, «знятий на телефон», слід викладати. Відео, як і будь-який інший контент, має бути якісним. Бажано залучати до його створення професіоналів. Картинку варто постачати копірайтом і супроводжувати унікальним описом.

Види комерційних відео

Існує маса варіантів використання відео на сайті і в соцмережах. Нема чого зациклюватися на одному типі роликів - щоб залишатися цікавим для цільової аудиторії, краще чергувати різні види контенту.

Варіанти відео:

 • Демонстрація товару - короткий ролик про продукт, що дозволяє візуально уявити його (одяг, аксесуари, прикраси).
 • Огляд - розширена презентація продукту з описом деталей зовнішнього вигляду, змісту, можливостей застосування.
 • Новинний випуск - анонсування нового продукту, звіт про результати роботи, освітлення інфоприводи.
 • Рекламний ролик - відео, яке передає переваги бренду, продукту, компанії через емоції і задоволення потреб потенційного клієнта / покупця.
 • Відео про компанію - зйомка, що показує бізнес «зсередини» (колектив, місія і цінності, робочий процес).
 • Репортаж - зйомка з місця подій.
 • Процес виготовлення - поетапне уявлення виробничого циклу з метою підвищити довіру до бренду / бізнесу.
 • Інструкція по застосуванню - окремий ролик про правильне використання продукту, з Лайфхак.
 • Відеоблог - розповідь керівника, провідного спеціаліста або менеджера на актуальну тему з виразом особистого ставлення (до своєї справи, бренду, професії).
 • Майстер-клас - різновид навчального відео з використанням продукту (товару, послуги).
 • Відеовідгук - запис розповіді клієнта / покупця про свій досвід використання продукту.
 • Конкурс з розіграшем призів - спосіб підвищити активність аудиторії.
 • Відео по заявкам - зворотний зв’язок з аудиторією, відповіді на питання, висвітлення актуальної теми.
 • Експертна рада - наприклад, за вибором продукту, його застосування, правилам експлуатації.

Рекомендується починати з самого простого формату, і в подальшому освоювати нові типи відеоконтенту.

Створення відеороликів

Професійне, та й будь-який якісне відео завжди має сценарій. Він будується за загальним для всіх типів контенту принципом:

 1. Привітання (залучення уваги).
 2. Посилення інтересу (постановка питання, актуалізація теми).
 3. Рішення проблеми, висвітлення теми.
 4. Фінал (висновки).
 5. Заклик (мотивація до дії).

Зміст багато в чому залежить від виду контенту і поставлених завдань. Але реклама ніколи не повинна бути нав’язливою. Пам’ятайте, що відео, в першу чергу, вирішує потреби глядача, а вже в другу - пропонує продукт.

Відеоконтент можна замовити

Щоб зрозуміти, як «працює» відеоконтент, можна замовити його створення у фахівців. Це забезпечить успішний старт, дозволить уникнути поширених помилок і зжити невпевненість в собі.

Залишити коментар

Currently there are no comments, so be the first!

Це може бути важливо

О Господи, - зітхнула вона, - завжди одне і те ж! Якщо хочеш, щоб Google добре до тебе ставився, поводься з ним, як остання погань; а якщо ти з ним звертаєшся по-людськи, він з тебе вимордує всю душу.