9 нестандартних ідей для просування сайту

Липень 11, 2020 | Блог | Просування сайту

Наздогнало рекламне вигоряння? Контекстна реклама і SEO вже не ті? Ми пропонуємо альтернативу - 9 нестандартних ідей просування сайту. Переходьте, читайте, виходьте в топ пошукової видачі

Не обов’язково бути суперфахівців в сфері IT, щоб знати: SEO, контекстна реклама і соціальні мережі - відмінні інструменти просування сайту. Кожен підприємець має сторінки в соцмережах, замовляє пошукову оптимізацію та інтернет-рекламу. Але всього кілька «крапель» креативності допоможуть виділитися і дадуть потужний поштовх вперед, щоб обігнати конкурентів.

У цій статті ми зібрали нестандартні ідеї просування сайту. Звичайно, їх не варто розглядати, як самостійні інструменти. Але кожна з них стане вишенькою на торті всієї стратегії просування.

Дудли від Google - не просто красиві картинки

Тематичні малюнки Google, які ви бачите в знаменні дати на стартовій сторінці пошукової системи - відмінний спосіб підняти відвідуваність вашого сайту.

Система Doodle від головного пошукача світу буде на вашому боці і подарує сотні тисяч переглядів, якщо підготувати захоплюючу статтю під тематику дудла.

Але щоб прискорити індексацію сторінки, звичайно, не варто забувати про всі необхідні правила оптимізації: ключові слова, теги, опис, редирект.

Коментарі піднімуть сайт в пошуковій видачі

Цей метод відмінно підходить для інтернет-магазинів, тематичних і новинних порталів. Логіка тут максимально проста: безліч коментарів - ознака того, що сайт людям цікавий. Пошукова система швидко відреагує на цікавість користувачів.

Одна голова добре, а дві, три і більше - краще

Маркетингова кооперація має ряд переваг. Завдяки партнерству ви отримаєте різноманітний контент високої якості, який буде дешевше в створенні. З вашим продуктом ознайомиться нова аудиторія. І результат ви побачите значно швидше.

Мотивуйте аудиторію на створення користувацького контенту

Можна звернутися до лідерів думок, щоб вони розхвалювали і рекомендували продукт, який продається на вашому сайті. Але для користувача контент і дешевше, і ефективніше. Сарафанне радіо досі має велику силу - молодь витрачає пару годин в день на перегляд контенту своїх друзів і знайомих і прислухається до їхніх рекомендацій.

Викликати бажання поширювати інформацію про ваш продукт може як просто якість, так і щось незвичайне: від приємних бонусів до гри або челенджу.

Згадайте як Coca-Cola для пляшок свого напою випустила етикетки з чоловічими і жіночими іменами. Молода аудиторія із задоволенням ділилася фотографіями з газованою водою, коли знаходила ємності з власними іменами.

Конкурси в моді і відмінно підвищують відвідуваність сайту

Задаєте тему і умови. Останні так чи інакше повинні вести на ваш сайт. Можливо, там частина завдання або підказка. І, звичайно, оголосіть обов’язкове розміщення посилання на ваш ресурс в публікаціях учасників. Готово! Ах да. Не забудьте оголосити список цінних призів.

Розробіть веселу/корисну програму або напишіть міні-книгу

Напишіть невелику книгу або цікавий додаток, які можна скачати у Вас на сайті. Хоча програма повинна бути доступна для завантаження і в відомих магазинах: Google Play і App Store. Головне, щоб в продукт була вбудована посилання, яка індексується пошуковими системами.

Крута фішка на сайті

Нехай це буде щось розважальне - наприклад, міні-гра, а може якийсь WOW-хід в оформленні: нестандартний футер або слайдер, або крутий онлайн-калькулятор. Вони відмінно спрацюють як на впізнаваність, так і на відвідуваність з конверсією заодно.

Вірусне відео

Над концепцією, сценарієм і зйомками доведеться попітніти. Але коли вийде саме вірусне відео, вся праця окупиться. Головне, в опис до ролика вставте посилання на ваш сайт - готово.

Приділіть увагу сніпетів

Про сниппет знають всі оптимізатори сайтів. Але є цікаві дрібниці, які можуть здорово допомогти вашому інтернет-ресурсу. Сніппет приверне увагу завдяки спецсимволам, які підтримує кодування Unicode. Для цього скористайтеся генератором сніпетів в Google. Виділяйтеся і набирайте велику кількість кліків.

Отже, вибір у Вас є - цілих 9 альтернативних методів просування сайту. Додайте їх до якогось основного способу - це допоможе в нелегкій битві за топ пошукової видачі або значно скоротить бюджет просування. А якщо не хочете вникати в ці тонкощі, довірте просування свого сайту команді професіоналів.

Залишити коментар

Currently there are no comments, so be the first!

Це може бути важливо

Багато людей схильні перебільшувати ставлення пошукових систем до себе і свого сайту - чомусь їм здається, що вони у кожного викликають складну гаму симпатій і антипатій.