Чи можна збільшити дохід від сайту, прискоривши його?

Липень 8, 2020 | Блог | Прискорення сайту

Як свідчать великі Google, Facebook і Amazon, одна мілісекунда може змінити конверсію вашого сайту до невпізнання. І перші наслідки - зростання або зниження доходу. Зараз ви дізнаєтеся, чи можна збільшити прибуток від сайту, прискоривши його.

2015 рік уже давно пройшов і, згадуючи «Назад в майбутнє», на вулицях хочеться бачити літаючі машини. Але мало того, що ми до цих пір їздимо на чотирьох колесах по землі, так ще й сайти не «літають». А це змушує терпіти серйозні збитки їх власників.

Так, в сфері інтернет-маркетингу тема прискорення сайту зараз дуже актуальна. Від гарної швидкості завантаження сторінок залежить дуже багато чого. Але зараз ми висвітлимо тільки грошову сторону цієї проблеми. Інші важливі причини ви можете дізнатися тут .

Рівень доходу залежить від швидкості сайту

Перше, що ви почуєте від будь-якого добре фахівця даної сфери - від швидкості завантаження сайту залежить конверсія, а значить і продажу, а значить і дохід. Знамениті слова Бенджаміна Франкліна: «Пам'ятайте, що час - це гроші» підходять сюди якнайкраще. Бо чим довше відкривається ваш сайт, тим більше потенційних клієнтів ви втрачаєте - вони не чекають і йдуть. Йдуть назавжди.

Якщо ваш веб-сайт завантажується довше 5-8 секунд, пора звернутися до фахівців. Але навіть при відносно непоганій ситуації, коли сторінка отрісовивается протягом 3 секунд, частина аудиторії втрачається, що веде до зниження конверсії.

Чи тільки в швидкості справа

Для кращого розуміння варто розібратися в складових всього цього процесу. Є три основних часових елемента:

  • Відгук сервера - час до завантаження першого байта.
  • Отрісовка сторінки.
  • Повне завантаження сторінок.

Головне вплив на конверсію надають швидкість відгуку сервера і час повного завантаження. Перше значення не повинно перевищувати 200 мс (0,2 сек.). Чому так? Нижче представлені експерименти гігантів сучасного інтернет-маркетингу Google, Amazon і Facebook.

Рахунок йде навіть не на секунди - на їх десяті частки Першим був Amazon. Уже в далекому 2006 році американська компанія провела дослідження, результат якого і привів до зміцнення правила «Більше швидкості - вище конверсія». З'ясувалося, що кожні 100 мс (0,1 сек.) Гальмування завантаження сторінки знижують продажу на 1%. І це серйозний результат. Порахувати збитки не складно.

Далі, в 2010-му Facebook провів експеримент з додаванням затримки перед видачею сторінок. Всього 0,5 секунди знизили перегляд сторінок на цілих 3%. Потім компанія молодого Цукерберга вирішила провести зворотний експеримент. Збільшення швидкості на 0,6 секунди підняло перегляди сторінок на 8%. Виходить, що швидкість відповіді сайту впливає на час перебування користувача на сторінці, а також на кількість переглянутих сторінок.

Як ви вже знаєте, компанія Google не залишилася осторонь. У тому ж 2010-му вона перевірила вплив швидкості завантаження сайту на його індексацію в пошукових системах, тобто на видачу веб-сайту за результатами пошуку в тих же Google або Яндексі. Швидкі сайти отримують більше відвідувачів, ніж повільні. І ось результат експерименту і привів до появи рекомендації, про яку написано вище, - відгук сервера не повинен перевищувати 200 мілісекунд.

Подібних досліджень було багато. Схожі експерименти проводили різні інтернет-магазини, автомобільні сайти і IT-компанії. І їх результати тільки підтвердили головне правило - «більше швидкості - вище конверсія».

Таким чином, можна сміливо заявити, що ваш дохід залежить від швидкості сайту. Та й в цілому, важливість і користь прискорення веб-сайту очевидна для всього інтернет-бізнесу. Поліпшення даного показника варто своїх вкладень.

Хочете прискорити сайт?

Залиште заявку і отримаєте аудит і індивідуальну комерційну пропозицію щодо прискорення вашого сайту БЕЗКОШТОВНО.

Залишити коментар

Currently there are no comments, so be the first!

Це може бути важливо

О Господи, - зітхнула вона, - завжди одне і те ж! Якщо хочеш, щоб Google добре до тебе ставився, поводься з ним, як остання погань; а якщо ти з ним звертаєшся по-людськи, він з тебе вимордує всю душу.