Комплексний SEO-аудит сайту, пошуковий аудит

У нас ви можете замовити SEO-аудит сайту - комплексну послугу, яка дозволить розробити успішну стратегію розвитку вашого проекту. Ви незадоволені результатом просування свого сайту?

  • У вас негативна динаміка SEO-розвитку сайту.

Вам потрібен SEO-аудит, якщо:

  • Потрібні нові точки зростання для сайту.
  • Якщо ви тільки плануєте створити сайт і хочете відразу зробити його правильно.
  • На сайті були великі поновлення.

В ході проведеного SEO-аудиту:

  • Ми розробимо стратегію просування вашого сайту в пошукових системах.
  • Визначимо проблеми, з якими потрібно працювати.
  • Знайдемо способи збільшення трафіку на ваш сайт з пошукових систем.
  • Ви отримаєте готове техзавдання на просування сайту в пошукових системах, написане простою і зрозумілою мовою.

Також ми дамо вам розгорнутий коментар щодо проекту і відповімо на всі ваші запитання по його просуванню.

Ви можете самостійно здійснити весь комплекс робіт по SEO-оптимізації сайту, описаний в наданому ТЗ або можете доручити всі роботи наших фахівців.

Що входить в SEO-аудит сайту

1. Аналіз СЯ, збір ключів і кластеризація. Семантичне ядро сайту (СЯ) - це список ключових слів і фраз, необхідних для просування сайту. Кластеризація пошукових запитів - це розбивка ключових слів на групи. З великого списку ключових запитів будуть обрані ті, які повинні будуть просуватися на одній посадкової сторінці.

2. Технічний аудит сайту. Даний вид аудиту дозволяє виявити наявність технічних проблем і помилок на сайті, що заважають його просуванню.

3. Аналіз юзабіліті сайту і поведінкових факторів. В ході юзабіліті-аналізу здійснюється перевірка сайту на зручність роботи з ним, виявляються проблеми в навігації, в функціоналі, в дизайні сторінок і елементів і т.д.

4. Аналіз сайтів конкурентів. Аналіз сайтів конкурентів необхідний для кращого розуміння, в якому напрямку варто рухатися, а чого - уникати.

5. Перевірка індексація сайту в пошукових системах. Перевіримо, як ваш сайт індексується пошуковими системами, виявимо, чи є проблеми, дамо рекомендації по їх усуненню.

6. Аналіз внутрішньої оптимізації сайту. Проведемо аудит сайту по більш 100 параметрам і дамо практичні поради по їх внутрішньої оптимізації.

7. Аналіз комерційних факторів. Google віддає перевагу сайтам з оптимізованими комерційними факторами і ранжирує їх вище.

8. Аналіз зовнішньої оптимізації. В ході цього аудиту ми перевіримо, скільки і які сайти посилаються на ваш ресурс. Неякісні посилання можуть бути не тільки не приносять користі для вашого сайту, але і привести до санкцій з боку пошукових систем.

SЕО-аудит на етапі розробки сайту

У Вас ще немає сайту? Ви тільки плануєте його створити?

Проектувальники, дизайнери, програмісти, верстальники не знають - і не зобов’язані знати, - яким повинен бути сайт з точки зору SEO. Тому, щоб потім не довелося переробляти сайт, витрачати на це зайві час і гроші, вже на стадії розробки скористайтеся послугами наших SEO-фахівців.

На основі аналізу зібраної семантики, розробникам будуть дані рекомендації по структурі, навігації, внутрішньої перелинковке і каталогом майбутнього сайту, а також шаблони для формування мета-тегів, заголовків і title для його сторінок.

Скільки коштує SEO-аудит?

Ціна SEO-аудиту починається від 7 000 грн.

(Точна вартість і терміни виконання SEO-аудиту розраховується індивідуально, в залежності від складності та обсягу завдання).

Залиште заявку прямо зараз

І ми протягом 3-х робочих днів прорахуємо точну ціну і надішлемо комерційну пропозицію на SEO-аудит сайту.

Це може бути важливо

Просування сайту - просування бізнесу.