Лінкбілдінг: просування сайту посиланнями

Посилальне просування до сих пір не втрачає актуальності. Хоча правила гри на ринку лінкбілдінга зазнали значних змін. Використовувати зовнішні посилання для поліпшення результатів SEO сьогодні набагато складніше, ніж років п’ять тому. Однак професійний підхід дає помітне зростання позицій, переважно по середньо- і низькочастотних запитах і, особливо, в Google.

Вартість посилального просування

  • Ви платите тільки за посилання.
  • Вартість наших послуг вже включена в ціну посилань.
  • Ціна посилань залежить від вашого сайту - чим більш просунутий сайт, чим більша відвінуванність за пошуку, тим вижче вартість одного розміщення.

0-100 відвідувачів в день - 150 грн.\посилання

100-500 відвідувачів в день - 400 грн.\посилання

500-2000 відвідувачів в день - 800 грн.\посилання

2000-5000 відвідувачів в день - 1300 грн.\посилання

5000 і більше відвідувачів в день - 1500 грн.\посилання та вище

Рахується відвідуваність тільки з Google Search Console.

Де розміщуються посилання і як відбираються майданчики

1. Статті.

Розміщення вічних посилань в статтях на майданчиках тематики вашого сайту. Всі наші донори мають високий рівень і пройшли всі фільтри пошукових систем. Посилання передають вагу вашому сайту і сприяють зростанню позицій.

2. Сайти з відгуками.

Відберемо найпопулярніші сайти з відгуками в інтернеті. На них наші копірайтери пишуть якісні, унікальні відгуки від особи ваших клієнтів. Таке розміщення покращує репутацію вашої компанії і позитивно позначається на просуванні сайту за рахунок природних посилань.

3. Білі каталоги.

Нами обрані ті каталоги, які пройшли фільтри пошукових систем і є білими. Даний метод просування абсолютно безпечний, оскільки довідники використовують багато користувачів мережі Інтернет.

4. Питання-Відповіді.

Для розміщення посилань використовуються найпопулярніші сервіси питання-відповідь. Це позитивно впливає на позиції і поведінкові чинники. Дотримання тематики питання і рекомендаційний текст нашого повідомлення дають Вам підготовлену, зацікавлену аудиторію.

5. Форуми.

Всі майданчики відбираються з ТОП видачі пошукових систем за основними запитами, що стосуються тематики вашого сайту. Це ті ресурси, де спілкується ваша потенційна цільова аудиторія.

Не знаєте з чого почати?

Зв’яжіться з нами, і ми БЕЗКОШТОВНО складемо для Вас попередній план робіт і підберемо стратегію лінкбілдінга.

Це може бути важливо

SEO - це не чарівна таблетка. SEO - це міст між сайтом і кінцевим користувачем. Наявність моста краще, ніж його відсутність.