Написання текстів на замовлення

Пишемо тексти на замовлення під будь-які завдання бізнесу. Створюємо сильний контент, який привертає цільовий трафік, збільшує охоплення і просуває сайт в пошукових системах. Працюємо на результат.

Які тексти пишемо?

Інформаційні статті

Працюємо з будь-якими темами. Знаходимо матеріали, перевіряємо на достовірність і пакуємо їх в корисний структурований текст під інтереси цільової аудиторії. Потрібну інформацію доносимо до читача простою мовою: так, щоб було зрозуміло навіть дитині.

Новини

Знаходимо найактуальніші інформаційні приводи, на підставі яких пишемо новини. Хочете, щоб ваші читачі завжди були в курсі останніх подій? Тоді замовляйте новини у нас і отримуйте потік цільового трафіку на сайт!

Продающі тексти для посадочних сторінок і презентацій

Перед написанням тексту складаємо портрет цільової аудиторії і визначаємо біль потенційних клієнтів. Після цього пишемо продающий текст, який допомагає презентувати продукт, роз'яснити вигоди для споживача, закрити заперечення і підштовхнути до покупки.

Призначені для користувача огляди

Пишемо огляди, в яких даємо характеристики товару, розглядаємо продукт під різними кутами, розповідаємо про реальні плюси і мінуси. Оглядові статті особливо актуальні для інтернет-магазинів і добре працюють в контент-маркетингу.

Описи товарів

Робимо повні і зрозумілі описи товарів: розповідаємо, для чого призначений продукт, чим відрізняється від аналогів, розкриваємо технічні характеристики і переваги. А щоб за рахунок описів сайт рухався вперед у видачі пошукових систем, формуємо семантичне ядро і гармонійно вписуємо в текст пошукові запити.

Тексти відгуків

Головний інструмент управління репутацією в пошукових системах - відгуки клієнтів. Щоб створити позитивний імідж і витіснити негатив, ви можете замовити у нас тексти відгуків, які відпрацюють заперечення клієнтів і розкриють переваги вашої компанії.

Чому ми, а не біржа

Якщо ви хочете наповнити сайт якісним контентом, то шукати виконавців на біржі - не найкращий варіант. Звернувшись до біржових копирайтерам, ви ризикуєте отримати тексти низької якості або не одержати їх взагалі. А ще - витратити купу часу на пошуки гарного виконавця і зірвати всі можливі терміни. Щоб не зіткнутися з подібними проблемами, звертайтеся до нас. У нас є копірайтери під проекти будь-якого рівня складності, а при необхідності ми залучимо експертів по вашій темі.

Наші переваги

Пишемо тексти під ключ. Аналізуємо цільову аудиторію, складаємо семантичне ядро, знаходимо потрібну інформацію і перевіряємо її на достовірність, пишемо корисні структуровані тексти, підбираємо чіпляють зображення, перевіряємо унікальність. В результаті ви отримуєте готовий текст, який буде цікавий людям і пошуковим системам.

Перевіряємо тексти на унікальність. Кожну статтю проганяє через сервіси перевірки унікальності.

Адаптуємо тексти під інтереси ЦА і пошукові системи. В результаті ви отримуєте матеріал, який цікавий аудиторії і пошуковим системам.

Дотримуємося терміни.Даємо гарантію на дотримання термінів, прописаних у договорі.

Імпорт тексту різними форматами. Ми даємо Вам декілька варіантів форматування тексту: PDF, HTML, MD, RTF, DOSX, PAGES, JPG.

Який комплекс робіт входить в ціну текстів на замовлення:

 • Підбір теми
 • Написання плану статті
 • Написання тексту
 • Професійна вичитка
 • Структуризація і оптимізація тексту
 • Підбір необхідних зображень
 • Коректура і редактура
 • Підбір ключових слів
 • Перевірка унікальності
 • Типографування
 • Фактчекінг
 • Складання заголовка, який привертає увагу

Скільки коштують тексти на замовлення

 • Ціна текстів починається від 150 грн. за 1000 символів.
 • Ціна публікації - від 30 грн. за 1 текст.

Точна вартість обговорюється в індивідуальному порядку і розраховується в залежності від складності та обсягу завдання.

Це може бути важливо

Поки ісеують пошукові системи, SEO буде залишатися головним каналом по залученню клієнтів.