Про нас

SEOFox - агентство інтернет-маркетингу повного циклу, що надає послуги комплексного просування сайтів з використанням найбільш ефективних каналів залучення трафіку. Пропонуючи індивідуальний підхід для кожного клієнта ми комплексно підходимо до розвитку вашого бізнесу і супроводжуємо вас на всіх етапах становлення проекту: від розробки сайту до аналізу і підвищення ефективності вже успішного бізнесу.

Наші основні напрямки діяльності

Ми маємо статус Google Premier Partner, а для досягнення максимального ефекту і вирішення ваших бізнес-завдань наші фахівці використовують цілий набір інструментів:

Пошукова оптимізація (SEO) - комплекс робіт з підвищення видимості сайту в пошукових системах для залучення цільової аудиторії.

Контекстна реклама - платне розміщення оголошень в ТОПі пошукової видачі по цільових запитах. Ви оплачуєте тільки кліки, вчинені користувачем для переходу на сайт.

Просування в соціальних мережах (SMM) і YouTube - формування контент-плану і створення публікацій для забезпечення постійної присутності в соціальних мережах, настройки та ведення реклами.

Веб-аналітика - настройка систем веб-аналітики та експертний аналіз статистичних даних в пошуку оптимальних рішень для вашого бізнесу.

Розробка сайтів - створення сайту і його технічний супровід з урахуванням специфіки вашого бізнесу, від Лендінгів до великих інтернет-магазинів.

Комплексний інтернет-маркетинг не єдиний напрямок послуг нашої компанії. Ми враховуємо всі особливості бізнесу, тому надаємо і окремі послуги інтернет-маркетингу, в тому числі аудит та консалтинг.

Від чого залежить вартість комплексного просування сайту?

При зверненні замовника, ми пропонуємо заповнити детальний бриф, який допомагає визначити вимоги, конкретні завдання, концепцію розвитку, обсяг робіт. У відповідності зі специфікою бізнес-діяльності визначаються ефективні канали просування, інструменти для залучення трафіку. Враховується складність і обсяг робіт. На основі цих даних розраховується ціна на комплекс послуг, яка індивідуальна для кожного проекту.

Чому варто довірити ваш бізнес компанії SEOFox?

Ми робимо акцент на довгостроковій ефективності, а не досягнення лише формальних завдань. Для цього наші фахівці збирають максимальну інформацію про специфіку бізнесу клієнта, концепції розвитку та особливості як клієнта, так і конкурентів, вивчають нішу до найдрібніших деталей. Ми не конвеєр, і не працюємо з усіма клієнтами по одній шаблонної схемою, активно при цьому залучаючи нових. Якщо ми не впевнені в успіху проекту, ми просто за нього не візьмемося і відкрито про це скажемо. Ми націлені на довгострокове співробітництво з дійсно перспективними проектами.

Просування сайту в SEOFox - це впевненість в тому, що робота буде виконана на совість, а результат не змусить себе довго чекати!

Це може бути важливо

Поки ісеують пошукові системи, SEO буде залишатися головним каналом по залученню клієнтів.