Що таке контекстна реклама Google Adwords?

Серпень 27, 2020 | Блог |

Контекстна реклама (від лат. Contextus - «зв’язок») - це різновид інтернет-реклами, яка показує користувачеві різні оголошення (відеоролики, графіку, текст) відповідно до його пошуковими запитами або поведінкою в Мережі. Така реклама має персоналізований характер і має високу ймовірність відгуку. Вона часто зустрічається в пошукових системах, на сайтах, в мобільних додатках для смартфонів і на інших ресурсах.

Як працює контекстна реклама

Припустимо, ви хочете купити нову кавоварку і набираєте це слово в пошуковому рядку. Ви ще не встигли натиснути на кнопку «Знайти», а перед Вами вже з’явилася контекстна реклама.

Після того, як ви натиснете на кнопку «Знайти» і пошукова система виведе на екран список сторінок, які ідеально підходять під ваш запит, в перших рядках ви знову побачите контекстну рекламу. Нарешті, коли ви зайдете на який-небудь сайт, то теж виявите там контекстну рекламу, що відповідає вашому пошуковому запиту. Як бачите, все просто: якщо людина шукає чайник, то йому показують рекламу чайників, якщо він хоче купити черевики, то бачить рекламу взуття. Оголошення клікабельні, клацнувши по ним мишею, можна перейти на сайт рекламодавця, щоб отримати додаткову інформацію про товари і послуги.

Види контекстної реклами

Контекстна реклама підрозділяється на пошукову та тематичну. Перша з’являється серед результатів пошуку, коли користувач вводить запит в пошуковий рядок. Другу можна побачити в мобільних додатках і на різних сайтах. Реклама публікується у вигляді текстових, графічних оголошень або відеороликів з гіперпосиланням або без такої.

Сервіси для розміщення контекстної реклами в Мережі

Найпотужнішими сервісами, які забезпечують широкі можливості контекстної реклами в Мережі, є Яндекс.Директ і Google Ads. Цим сервісів належить майже вся реклама, яку користувачі бачать в інтернеті. Також існують Mail, Rambler, Bing та інші сервіси, але змагатися за популярністю з «Яндекс» або Google вони не можуть.

Ви не можете запустити і правильно налаштувати контекстну рекламу в Мережі? Довірте це компанії SEOFox. Наші фахівці знають, як привернути увагу цільової аудиторії до ваших товарів і послуг.

Залишити коментар

Currently there are no comments, so be the first!

Це може бути важливо

Коли вибухає шторм позицій, люди зазвичай говорять: «Ну, це не може тривати довго, занадто це нерозумно». І дійсно, нелогічна видача - це і справді дуже нерозумно, що, втім, не заважає їй тривати довго.