Що таке сайт-візитка, і чи можна його створити самому і безкоштовно

Жовтень 7, 2020 | Блог | Створення сайту

Якщо вам потрібно презентувати себе в інтернеті і як можна швидше донести інформацію до потенційних клієнтів, підійде сайт-візитка. Цей варіант актуальний, коли в створенні багатосторінкового сайту немає сенсу, а витрачатися на повноцінний Лендінг нерентабельно. На створення сайту-візитки не потрібно величезних бюджетів, а при бажанні це можна зробити самостійно, не вклавши ні копійки. Про те, як це зробити, розповідаємо в статті.

Що таке сайт-візитка?

Сайт-візитка - це простий сайт, мета якого полягає не в агресивних продажах, а в інформуванні потенційного клієнта про ваші послуги або продукт. Такі сайти прості в розробці і містять не більше 10 сторінок. Одна з головних умов - зрозуміла і зручна навігація. Важливо зробити так, щоб користувач міг швидко знайти потрібну інформацію, не плутаючись в маркетингових лабіринтах. Для створення такого сайту не обов'язково розбиратися в мовах програмування і залучати команду фахівців. При бажанні все можна зробити самостійно і безкоштовно. Ну, або з мінімальними витратами.

Конструктори для створення сайту-візитки

Щоб вам було легше зробити сайт-візитку самостійно, ми приготували добірку конструкторів зі зручним і простим функціоналом. Всі сервіси безкоштовні або мають безкоштовний тариф.

Усі лінки зроблені через «прокладку-рекламу», Вам це нічого не коштує, а автору цієї статті буде мотивація і далі збирати користні сервіси, та ділитися з Вами.

Umi

Тут є більше 500 шаблонів, з яких можна вибрати варіант для будь-якого бізнесу. Можна купити і прив’язати домен. Передбачено модуль автоматичного просування в пошукових системах. Створити сайт-візитку можна абсолютно безкоштовно, а якщо потрібні додаткові плюшки, можете ознайомитися з платними тарифами. Розкид цін - від 50 грн. до 120 грн. у місяць.

Перейти на сайт

Webnode

Цей конструктор пропонує великий вибір шаблонів, а завдяки гнучким налаштуванням можна легко адаптувати сайт під будь-які запити. Сюди можна підключити свій домен або вибрати новий із запропонованих варіантів.

Перейти на сайт

Jimdo

Конструктор представлений англійською мовою. В бібліотеці шаблонів - кілька десятків сторінок. Ви також можете змінювати блоки або додавати нові, редагувати дизайн і працювати з контентом. Кожен з шаблонів адаптований під мобільні пристрої. Всього передбачено 4 тарифи, один з яких безкоштовний і включає базові функції. Якщо потрібно розширити можливості (підключити домен, включити перегляд статистики відвідування та т. д.), скористайтеся платним тарифом (від 109 грн. до 489 грн. в місяць).

Перейти на сайт

Nethouse

Конструктор розроблений за принципом CMS. Тут ви можете самостійно розробити веб-сторінку, причому для цього не обов’язково бути розробником. Тут передбачений візуальний режим за аналогією з текстовим редактором. У цьому конструкторі є все необхідне для створення сайту: шаблони, SEO-інструменти, хостинг, домен, додатки і віджети.

Перейти до сайту

Reg

Зручний конструктор з великим вибором адаптованих під будь-які пристрої шаблонів. Тут можна прив’язати свій домен або вибрати новий. А ще в конструкторі передбачена пошта на вашому домені від Яндекс або Mail. Базові можливості сервісу можна використовувати безкоштовно. За додаткові функції доведеться платити (60 грн. в місяць).

Перейти на сайт

Setup

Тут можна безкоштовно створити сайт-візитку буквально за кілька кліків. Домен і хостинг надаються в подарунок. У конструктор вкручені модулі для просування сайтів.

Перейти на сайт

Wix

Конструктор працює на 11 мовах, в тому числі, і на російській. Тут ви можете безкоштовно створити сайт, а при бажанні - додати плагіни соцмереж, блоги та інші можливості.

Перейти на сайт

Tilda

Конструктор ідеально підходить для створення сайтів-візиток. Основні плюси - Повністю інтуїтивний інтерфейс, велика бібліотека блоків і адаптивність під різні пристрої. Щоб створити сайт, просто комбінуйте різні блоки.

Перейти на сайт

Але що робити, якщо навіть з самим простеньким конструктором немає часу і бажання розбиратися? В такому випадку ви можете звернутися до нас, і ми створимо сайт-візитку , з огляду на ваші потреби і побажання! Зв’яжіться з нами прямо зараз, і ми БЕЗКОШТОВНО проконсультуємо Вас!

Залишити коментар

Currently there are no comments, so be the first!

Це може бути важливо

Пошуковий маркетинг (SEO) надає більш істотний вплив на збільшення продажів в магазинах, ніж демонстраційна реклама (фактично це вплив в три рази більше).