20 ідей, як збільшити трафік на сайт з соціальних мереж

Червень 28, 2021 | Блог | SEO в соціальних мережах

Багато власників сайтів і SEO-фахівці створюють групи і паблік для своїх проектів, але часто вони не дають очікуваного ефекту. У цій статті ми зібрали 20 ідей, як збільшити трафік з Facebook, телеграм та інших мереж на свій сайт. Також вони допоможуть розкрутити групу і зробити її більш популярною.

Брендуйте обкладинку і іншу графіку, яку викладаєте в соціальних мережах. Вказуйте адресу сайту, щоб вона була на виду.

Регулярно публікуйте контент в групі. Якщо ваша сторінка рідко оновлюється, охоплення постів можуть знизитися, як і активність аудиторії.

Не ставте в групі виключно анонси матеріалів з сайту. Охоплення таких постів може бути низьким, як і ефективність. Краще чергувати матеріали різного типу. Це підвищить активність і може збільшити трафік з соціальних мереж.

Даруйте новим учасникам приємні бонуси, наприклад, знижки, безкоштовні книги, керівництва, чек-листи і т.д. Якщо ви просуваєте сайт або інтернет-магазин, для учасників групи можна передбачити спеціальну знижку. Це буде стимулювати клієнтів підписуватися на ваші соціальні мережі.

Використовуйте Квіз. Наприклад, можна зробити цікаве опитування, результатами якого можна ділитися в соціальних мережах. Таким чином ви підвищите трафік на сайт і заодно поліпшите поведінкові чинники.

Вкажіть в описі групи, паблік або публічної сторінки посилання на ваш сайт. Це очевидний рада, але багато їм не користуються. Також не варто нехтувати блоком з корисними посиланнями, який є в групах. Його активно переглядають учасники спільноти.

Якщо ви просуваєте комерційний сайт, заведіть на ньому блог і анонсуйте нові статті в соціальних мережах. Без блогу можливості по просуванню комерційного сайту будуть обмежені.

Пишіть про нові товари і послуги, які у вас з'явилися, Анонсуйте в групах акції і знижки, і пропонуйте перейти на сайт для перегляду докладних умов.

Перед святами викладайте в групі ідеї тематичних подарунків, які можна придбати в вашому інтернет-магазині, і вказуйте посилання на відповідні картки товарів. Це дозволяє залучати сезонний трафік.

Розміщуйте корисний контент, яким захочуть поділитися. Наприклад, чек-листи, інфографіку, інструкції. Замовити такий контент недорого можна на біржах, наприклад, на сайті Кворк зробити різну графіку коштує від 150 грн. На інфографіку можна нанести посилання на сайт і вашу групу. Люди, які будуть копіювати контент в свої групи, таким чином будуть безкоштовно рекламувати ваш проект.

Додайте до групи FAQ з матеріалами зі свого сайту і посиланнями на корисні статті та інші розділи свого проекту. Учасники групи будуть переглядати FAQ і переходити на ваш сайт.

Викладайте в групі безкоштовні курси, які розміщені на вашому сайті. Їх можна оформити у вигляді статей. Підготувати курс можна, найнявши копірайтера, бажано експерта в потрібній темі, і редактора, який підготує тексти до публікації.

Залучайте нових читачів в групу цікавими конкурсами з призами. Проводьте розіграші.

Постарайтеся робити і викладати відеоконтент. Зараз він дуже популярний. В описі до відео можна розміщувати посилання на сайт, які будуть доповнювати ролик і залучати трафік.

Проводьте опитування і дослідження та діліться результатами з передплатниками. У багатьох сферах можна придумати цікаві опитування, в яких люди із задоволенням візьмуть участь.

У групах Facebook є обговорення, де учасники можуть створювати теми та спілкуватися в них. Це підвищує активність, але збільшує навантаження на модераторів.

Використовуйте прямі ефіри і проводите онлайн-зустрічі з активними учасниками спільноти. Такий формат дуже популярний і дозволяє зібрати навколо себе однодумців.

Коментуйте пости в інших групах від імені свого проекту. Так ви зможете залучити до групи нових учасників.

Якщо учасники групи задають питання, відповіді на які є на вашому сайті, то надайте їм посилання на ці матеріали.

Створюйте групи в нових мережах, які можуть бути лояльніше для постачальників контенту і дати значний трафік. Наприклад, на певному етапі такими джерелами були Яндекс.Дзен, сервіси питань і відповідей, телеграм і т.д. У світі постійно запускаються нові проекти, тому їх варто відстежувати.

Залишити коментар

Currently there are no comments, so be the first!

Це може бути важливо

Ти назавжди у відповіді за всіх, кому зробив аудит.